Vitrecon on Allglass Confort Systems S.L. (Hispaania) koostööpartner ja pakub Teile kvaliteetset rõduklaasimise süsteemi TodoCristal®.

Tedre 55, Tallinn rõdude klaasimine

Miks TodoCristal®?

Vastupidavus.  Süsteemis ei kasutata laagreid/rullikuid, klaasid libisevad sujuvalt ja turvaliselt süsteemi profiilis. Süsteemi paigaldusjärgne hooldus on minimaalne, kuna süsteemis kasutatud osad ei kulu ajaga.

Turvalisus. Süsteemi kaal langeb täielikult alumisele juhtprofiilile nagu enamikel liugustel.  See annab eelkõige turvalisuse ja võimaluse süsteemi paigaldamiseks iga laekonstruktsiooni külge.

Mitmekülgsus. Klaasimisüsteemi Todocristal® on üks kõige mitmekülgsem rõduklaasimissüsteemide turul.  Süsteemi saab kohandada mistahes olukorras – nii igale rõdule kui ka terrassile, kuid kõik süsteemi komponendid jäävad muutumatuks olenemata ava kõrgusest ja klaaspaneelide suurusest. Rõduklaasimise süsteemis kasutatakse klaase paksusega 6, 8, 10 ja 12 mm.  Ava kõrgus võib olla kuni  3000 mm, ava laius aga ei oma piiranguid (kuid soovitatav mitte kasutada korraga üle 10-12 klaaspaneeli).

Veekindlam süsteem.

Ükski rõduklaasimissüsteem pole 100% veekindel. Todocristal® süsteem on üks veekindlamaid turul, mille tõttu on tema energiatõhusus suurem.


Süsteemi erinevate konfiguratsioonide võimalused:

Klaasid avanevad ühele poole
Klaasid avanevad kahele poole
Üle 90° nurga,  var.1
Mitme erineva nurgaga
 
Üle 180° nurga
 
Üle 90° nurga,  var.2
 
Klaasid pargitakse nurga taga parklasse
 
Klaasid pargitakse samal joonel süsteemiga (levinum variant)
 
Liugleva tiibuksega süsteem
 

Süsteemi Alumise profiili kinnitamise võimalused:


Süsteemi ülemise profiili kinnitamise võimalused:          süsteemi ristlõige alumise ja ülemise                                                                                                                                                                           kompensaatorprofiiliga:
HOOLDUS:

Kuna süsteem koosneb kõrgekvaliteedilistest materjalidest, ei ole muud hooldust vaja
peale niiske lapiga puhastamise ja tootja tarnitud vahendi Easy-Slide kandmist siinidele igaaastaselt.

Klaaspaneele saab puhastada lapi ja klaasipuhastusainega. Ei tohi kasutada lahusteid, ammoniaaki või süsivesinikke sisaldavaid aineid süsteemi komponentide puhastamiseks. Vältida tuleb abrasiivsete toodete kasutamist.
Liugpinna määre  Easy-Slide  -
hooldusvahendi  1 tuubi hind on 15 euro (s.h.KM20%) ja selle saab soetada Vitrecon´i kontoris.Siit saab alla laadida Todocristal klaasimissüsteemi kasutus- ja garantiijuhendi.


Rõduklaasid
Tedre 55, Tallinn rõdude klaasimine

NB!  Kuna Todocristal® klaasimissüsteem ei ole rippuv vaid alumisele siinine toetuv, siis on oluline et süsteemi paigaldusfront on piisava kandevõimega ja stabiilne.  

Täiendavat infot  Todocristal® klaasimissüsteemi kohta saab siit:  http://www.todocristal.eu/en


Küsige personaalset  hinnapakkumist rõdu või terrassi klaasimisele:

* -kohustuslik väli
Email again:
Kas on vaja eemaldada ja utiliseerida vanad raamid/aknad? *
Milline on rõdupiire, millele hakkab toetama rõduklaasimise süsteem? *
Rõdu / terrassi tüüp *
Kas Teie rõdu asub maja viimasel korrusel ja vajate ka varikatust?